петък 29, март 2024г.
Дата на публикуване: 03.05.2023г.

По инициатива на МОСВ и РИОСВ гр. Хасково се проведе Конкурс за рисунка или снимка , по повод Деня на Земята – 22 април, на тема : „Инвестираме в нашата планета“ . В надпреварата участваха ученици от областите Хасково и Кърджали.

В конкурса взеха участие  Виктория Русинова и Дария Ангелова – ученици от 9 а клас. Мотивирани от учителя си Галена Попова те изпратиха снимки на красиви местности от района на Ивайловград и бяха класирани съответно на второ и трето място.

Г-жа Хорозова -Директор на СУ „Христо Ботев“ , гр. Ивайловград връчи на учениците наградите, които бяха изпратени от организаторите на конкурса.